اتوبار نیاوران و نحوه حمل ساید بای ساید

اگر می‌خواهید با اصول حمل ساید بای ساید و یخچال فریزر های بزرگ خانه ی خود در اتوبار نیاوران آشناشوید، با این مقاله با ما همراه باشید.

نحوه جابجایی ساید بای ساید و یخچال فریزرهای بزرگ در اتوبار نیاوران

یکی از نکاتی که در اتوبار نیاوران مورد توجه می‌باشد، خاص بودن و قیمت بالای برخی کالاهای خانگی اهالی نیاوران می‌باشد که بر حساسیت اسباب کشی افزوده و اهمیت استفاده از پرسنل اهل فن و آموزش دیده را دو چندان می‌کند.

همچنین استفاده از ابزار لازم مانند پتو و کارتن به میزان لازم و همچنین برخی تکنیک‌ها در اتوبار نیاوران ، می‌تواند به سلامت رسیدن کالاهای حساس منزل شما را تضمین کند.

حمل ساید بای ساید و اثاثیه در اتوبار نیاوران

‌ ‌

از جمله لوازم خانگی چالش برانگیز برای حمل که در باربری و اتوبار نیاوران نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، یخچال‌های بزرگ ساید بای ساید هستند.

یخچالهایی که در حمل اثاثیه نیاوران معمولا مورد دغدغه بسیاری از افراد می‌باشند و اغلب بعد از اسباب کشی، موجب تلخ شدن کام افراد می‌گردد – چرا که یخچال فریزر های بزرگ ساید بای ساید بعد از حمل و بعد از گذر از راهروها و ورودی ساختمانهای اهالی نیاوران، احتمال فراوانی برای آسیب دیدگی بدنه و قُر شدگی دارند.

لذا یکی از ترفندهایی که در کنار استفاده از نیروی حمل مجرب در اتوبار نیاوران اغلب مورد نیاز است، باز نمودن درب یخچال و فریزر می‌باشد که به حمل آسانتر ساید بای ساید و یخچال‌های بزرگ کمک شایانی می‌کند. به همین جهت، گاهی لازم است هنگام اعزام نیرو برای حمل اثاثیه در اتوبار نیاوران، تکنسین فنی مربوط به سازنده یخچال فریزر نیز همراه تیم باربری به مبدا اعزام گشته تا درب ها را قبل از پایین آوردن از راه پله یا آسانسور باز نموده و به دقت بسته بندی نمایند. این کار از افتادن هر گونه خط و خش و قرشدگی درب یخچال اهالی نیاوران جلوگیری می‌کند.

همچنین خود یخچال و ساید بای ساید نیز با احتیاط کامل و توسط افراد کاربلد، به درون کامیونت ها و خودروهای اتوبار نیاوران منتقل شده و به مقصد حمل می‌گردند.

در مقصد و بعد از جاسازی یخچال در آشپزخانه مبدا در منزل جدید، مجددا از تکنسین فنی شرکت سازنده خواسته می‌شود تا ضمن بستن دربها، سوکتها را نیز در جای خود قرار دهد.

البته هنوز ساید بای ساید آماده استفاده نیست و باید بعد از اتمام کار اتوبار نیاوران و ثابت نمودن جای یخچال، دستگاه ساید بای ساید به مدت حداقل شش ساعت بدون حرکت مانده و سپس به برق زده شود.

همانطور که گفته شد، استفاده از شیوه باز نمودن درب ها در اتوبار نیاوران، می‌تواند به میزان قابل توجهی از آسیب دیدگی یخچال فریزر های بزرگ و ساید بای ساید ها کم کند.

اتوبار نیاوران و نحوه حمل ساید بای ساید
5 (100%) 1 vote

2 دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان‌ حمل بار شهرستان