درباره باراست

باراست سامانه باربری، حمل بار، اتوبار و اسباب کشی مبتنی بر وب است که به ارائه خدمات در زمینه جابجای بار و اثاث منزل و شرکت‌ها می‌پردازد.
حمل اثاثیه با باربری های معرفی شده توسط باراست توسط کامیونت های مسقف و موکت شده و پتودار انجام می‌گیرد که کمترین آسیب را به دارائی شما وارد کند.
شرکتهای معرفی شده باراست، در کنار تلاش برای کمترین آسیب ممکن به بار و اسباب شما و امانت‌داری و حفظ اموال و دارایی‌ها بر محور ارزیابی مستمر رانندگان و کارگران برای افزایش کیفیت خدمات بارسی شکل گرفته‌ است.
مواردی که در کنار اثاث منازل توسط باراست قابل حمل و جابجایی است عبارتند از کالاهای اداری و تجاری، مبلمان خانگی و اداری، میز های بزرگ و حجیم، میز های MDF، گاوصندوق، پیانو، بوفه های حجمی و بزرگ، تردمیل، هاب ورزشی وخانگی، یخچال ساید با سید، شیشه های میز نهار خوری بزرگ،
باربری های باراست آماده است تا اسباب‌کشی شما به شهرستان و خارج از کشور را برعهده گرفته و خدمات انبارداری موقت برای نگهداری اسباب و اثاثیه برای افرادی که قصد مهاجرت دارند را فراهم آورد.
علاوه بر خدمات تخصصی حمل و نقل، باراست امکاناتی را برای نیروی ماهر، بسته‌بندی، چیدمان و نظافت منزل شما عرضه می‌کند . از جمله خدمات بسته‌بندی می‌توان به ارائه بسته بندی از قبیل بابل رپ ، وکیوم های ضربه گیر ، لایف پک ایلون حباب دار ، کارتن معمولی و 5 لایه و سه لایه رگال دار اشاره کرد.برخی از مشتریان ما

 

 

 

 

مشاوره رایگان‌ حمل بار شهرستان