شنیدی میگن “بار کج به منزل نمی رسه” پس ” بار راست به منزل می رسه

ما از این ضرب المثل استفاده کردیم و اسم سایت مون رو گذاشتیم باراست (ترکیب بار + راست)

حالا که اسم ما رو یاد گرفتی، ما کی هستیم؟

ما یه شرکت باربری که ماشین و راننده در اختیار داشته باشه نیستیم، اره درست گفتم ما ماشین و راننده ای که متعلق با ما باشه نداریم. اما در عوض با شرکتهای معتبر و معروف باربری تو شهرهای مختلف ایران ارتباط داریم. از اونجائیکه بیشتر این شرکتها وب سایت ندارن و خیلی هاشون زیر نظر اتحادیه باربری نیستن و در واقع غیر مجاز فعالیت میکنن ما سعی کردیم از هر شهر با باربری های مطمئن اون شهر ارتباط برقرار کنیم و با کمک اونها کار حمل بار شما رو انجام بدیم. در واقع ما ارتباط دهنده ی شما با یه شرکت باربری قابل اعتماد هستیم.

ممکنه بگی این وسط چی به باراست میرسه و اگه ما نقش رابط رو داریم شاید داریم یه پول اضافه از مشتری میگیریم… اما نه اینطوری نیست؛ 

به دو دلیل:

یکی اینکه ما برای شرکتهای باربری مشتری پیدا میکنیم و این باعث میشه اونها قیمت پایین تری به ما پیشنهاد بدن و دلیل دوم اینکه ما از ماشین های برگشتی استفاده میکنیم که کرایه شون کمتر از حالت عادیه. یعنی ماشینی که بار خودش رو به مقصد رسونده و حالا تو مسیر برگشت میخواد بار جدید بزنه، این ماشینها کرایه کمتری میگیرن واسه همین در مجموع قیمتی که به شما پیشنهاد میدیم نه تنها بیشتر نیست بلکه ممکنه از بقیه باربری ها هم کمتر باشه. برای اینکه حرف مون به شما ثابت بشه کافیه واسه یکی از خدماتی که ارائه میدیم بهمون زنگ بزنی و قیمتش رو بپرسی. 

حالا خدمات ما چیه؟

ما تقریبا بیشتر خدمات باربری و حمل بار رو انجام میدیم : حمل اثاثیه منزل، انواع بارهای صنعتی، ساختمانی و غذایی 

اگر وقت و حوصله ی بسته بندی وسیله هات رو برای اسباب کشی نداری ما خدمات بسته بندی هم انجام میدیم

یه کار دیگه ای که انجام میدیم خدمات باربری شرکتهای مستقر در شهرکهای صنعتی  تو شهرهای مختلف ایرانه

در حال حاضر عمده ماشین هامون نیسان و خاور و ایسوزه کم کم داریم سراغ تریلی هم میریم

 

راستی اگه راننده هستی و دوست داری به تیم ما ملحق شی میتونی با شماره های شرکت تماس بگیری و خودتو به کارشناسامون معرفی کنی. اگر هم علاقمند باشی میتونی تو کانال تلگرام راننده ها عضو بشی و در جریان بار اعلامی قرار بگیری.

اگر هم شرکت باربری هستی میتونی به این صفحه مراجعه کنی و فرم دعوت به همکاری با ما رو پر کنی.

 

شماره تماس دفتر مرکزی باربری باراست (لمس کنید)