هزینه باربری تهران

بیشترین سوالی که معمولاً مشتریان درباره اسباب کشی و حمل بار از باربری ها و اتوبارها می‌پرسند هزینه و نرخ کرایه است. عوامل مختلفی بروی نرخ کرایه تاثیر دارد که عبارت اند از : تعداد خودرو مورد نیاز، هزینه کارگر، هزینه جابجایی به طبقات بالا، وجود لوازم خاص بین اثاث مثل گاوصندوق یا یخچال ساید بای ساید و امثالهم و در آخر فاصله بین درب منزل با محل تخلیه بار است. تغییر هر یک از پارامتر‌های بالا بروی هزینه نهایی باربری و اسباب کشی تاثیر می‌گذارد. جهت باربری تهران، باربری غرب تهران، باربری سعادت آباد و... با ما تماس بگیرید.


هزینه کارگر باربری تهران

هزینه که تا اینجا اشاره کردیم مربوط به خود وسیله نقلیه بود و هزینه کارگر را در نظر نگرفته‌ بودیم. دستمزد کارگران به ازای هر سرویس 3 ساعته و طبقه اول 30 هزار تومان می باشد. در ضمن اگر راننده در حمل و چیدمان وسایل نقش داشته باشد، بعنوان کارگر در نظر گرفته می شود. دستمزدکارگر در طبقات دوم به بالا 5 تا 15 هزار تومان به صورت توافقی دریافت خواهند کرد.اگر اسباب کشی بیش از 3 ساعت طول بکشد کارگران برای هر ساعت اضافه کار 7 تا 8 هزار تومان دریافت خواهند کرد. دستمزد کارگر باربری به ازای هر ساعت اضافی معادل یک سوم مبلغ تعیین شده می‌باشد. جهت باربری تهران، باربری غرب تهران، باربری سعادت آباد و... با ما تماس بگیرید.


بیمه باربری تهران

نوع بارنامه شهرستان ها برای کلیه خدمات حمل و نقل برون شهری بارنامه دولتی از مرکز حمل و نقل کالای تهران با باربری و باربری تهران با۲۰ میلیون بیمه رایگان بهرمندشوید در جاده آزاذگان و بصورت رایگان صادر میشود. به این تکته توجه داشته باشید که به دلیل حساسیت شرکت های بیمه گذار در حال حاضر هیچگونه بیمه نامه ای برای حمل و نقل شیشه صادر نمیشود. 90 درصد مشکلات این بخش ناشی ازمراجعه متقاضیان به واحدهای بدون پروانه و کارگران غیر حرفه ای است و باید به مراکز دارای مجوز مراجعه شود. اگر شرکت حمل و نقل، لوازم مورد نظر مشتری را بیمه کرده باشد در صورتی که وسایل آسیب ببینند کلیه و یا حداقل بخشی از خسارت از طرف بیمه به مشتری پرداخت می‌شود. خسارت های وارد شده به لوازم شما اگر از سوی کارگران شرکت حمل بار و در اثر بی دقتی به هنگام جا به جایی اتفاق بیفتد پرداخت خسارت به عهده شرکت است . جهت باربری تهران، باربری غرب تهران، باربری سعادت آباد و... با ما تماس بگیرید


باربری تهران

شرکت باربری باراست، تمام محله های تهران را پوشش می دهد. ما در باربری تهران با استفاده از افراد متخصص می توانیم بار شما را صحیح و سالم حمل کرده و در مقصد تحویل دهیم. اما باربری باراست شامل چه محله هایی می شود؟

باراست با ارائه خدمات بابری تهران در تمام مناطق، خدمات جا به جایی را انجام می دهد. از جمله محبه های تحت پوشش باراست، باربری غرب تهران، باربری سعادت آباد و... می باشد. رائه بسته بندی از قبیل بابل رپ ، بسته بندی با کارتن کارتن 5 لایه و سه لایه، خدمات انبارداری موقت، حمل بار و اسباب کشی به خارج کشور بخشی از خدمات که ما ارائه می‌کنیم. ما باز کردن مجدد و چیدمان اسباب و اثاثیه بعد از جابجایی و نظافت منزل و اثاثیه بعد از اسباب کشی را می‌پذیریم. برای باربری تهران، باربری غرب تهران، باربری سعادت آباد و... با ما تماس بگیرید.


پرسش و پاسخ: اگر سوالی در مورد باربری و اتوبار دارید اینجا کلیک کنید

باراست با کمال میل به سولات شما پاسخ می‌دهد


  • باربری تهران - باربری غرب تهران - باربری سعادت آباد
  • باربری تهران - باربری غرب تهران - باربری سعادت آباد
  • باربری تهران - باربری غرب تهران - باربری سعادت آباد

سوالات باربری تهران

نرخ ماشین های باربری تهران چقدر است؟

نرخ باربری و اسباب کشی براساس ساعت محاسبه شده به طوری که برای ماشین ‌های بزرگ تا 3 ساعت و برای ماشین سبک مثل نیسان و وانت تا 2 ساعت در نظر گرفته می‌شود. به این صورت که هزینه جابجایی با خاور 608 ، خاور 808، هیوندای و ایسوزو اتاق دار و مسقف برای 3 ساعت فعالیت 110 هزار تومان است. برای نیسان با بار کمتر از دو تن برای کمتر از 2 ساعت 60 تومان هست و هزینه بار کمتر از یک تن کمتر از 2 ساعت 50 هزار تومان است.
جهت باربری تهران، باربری سعادت آباد، باربری غرب تهران و... با ما تماس بگیرید.

هزینه وسایل خاص در باربری تهران به چه صورت می باشد؟

اگر بین وسایل اسباب کشی وسایل خاصی مانند گاو صندوق، یخچال فریزر، پیانو، کتابخانه و بوفه سنگین تردمیل بوفه های بزرگ شیشه ای باشد کالای خارج از اثاثیه منزل محسوب می شوند که کارگران بابت آنها هزینه جداگانه می گیرند. به عنوان مثال حمل پیانو ، یخچال سایت بای سایت و گاوصندوق هر طبقه 10.000 تومان است. نحوه محاسبه بصورت طبقه ای میباشد و مبلغ پرداختی از سوی مشتری فقط و فقط برای کارگران میباشد و این مبلغ به باربری تهران تعلق نمیگیرد.
جهت باربری تهران، باربری سعادت آباد، باربری غرب تهران و... با ما تماس بگیرید.

هزینه باربری تهران برای یخچال ساید بای ساید چقدر می باشد؟

یخچال ساید بای ساید 50 هزار تومان بر ای طبقه اول به اول، و برای طبقات بالاتر 70 هزار تومان به بالا دریافت می شود که البته در صورت شرایط ویژه برای حمل و استفاده از کارگر اضافه این رقم تا 500 هزار تومان افزایش می یابد.
جهت باربری تهران، باربری سعادت آباد، باربری غرب تهران و... با ما تماس بگیرید.

هزینه طبقه های مختلف در باربری تهران به چه صورتی می باشد؟

تعیین قیمت از طبقه ای 80.000 ریال تا 150.000 ریال میباشد و بصورت توافقی بین مشتری و کارگران انجام می پذیرد .
جهت باربری تهران، باربری سعادت آباد، باربری غرب تهران و... با ما تماس بگیرید.

قیمت حمل گاو صندوق در باربری تهران چند است؟

هزینه باربری گاوصندوق با وزن معمولی، به ازای هر طبقه 10 هزار تومان می‌باشد. همچنین هزینه
هزینه باربری گاوصندوق 90 تا 124 کیلویی، به ازای هر طبقه 15 هزار تومان می‌باشد .
هزینه باربری گاوصندوق 188 تا 280 کیلویی، به ازای هر طبقه 25 هزار تومانمی‌باشد.
هزینه باربری گاوصندوق 420 کیلویی، به ازای هر طبقه 35 هزار تومانمی‌باشد.
هزینه باربری گاوصندوق 420 کیلویی، به ازای هر طبقه 35 هزار تومانمی‌باشد.
هزینه باربری گاوصندوق 675 تا 780 کیلویی، به ازای هر طبقه 130 هزار تومانمی‌باشد.
جهت باربری تهران، باربری سعادت آباد، باربری غرب تهران و... با ما تماس بگیرید.

هزینه حمل شیشه میز ناهار خوری در باربری تهران چقدر است؟

هزینه باربری تهران برای شیشه ده میل نهارخوری 8 نفره به ازای هر طبقه برابر با چهار هزار تومان می‌باشد.
هزینه باربری تهران برای شیشه ده میل نهارخوری 10 نفره به ازای هر طبقه برابر با پنج هزار تومان می‌باشد.
هزینه باربری تهران برای شیشه ده میل نهارخوری 12 نفره به ازای هر طبقه برابر با شش هزار تومان می‌باشد.
به ازای هر ده متر فاصله از محل بارگیری، ده هزار تومان به هزینه حمل بار افزوده می‌شود.
جهت باربری تهران، باربری سعادت آباد، باربری غرب تهران و... با ما تماس بگیرید.