نکات قبل از تماس با اتوبار تهران

قبل از اینکه هر وسیله‌ای را داخل کارتن مخصوص به خود قرار دهید آن را تمیز کنید و از تمیز بودن جعبه ای که میخواهید وسیله را داخل آن قرار دهید اطمینان حاصل کنید تا لوازمتان کثیف نشوند.

وسایل مرتبط به هم را در یک جعبه قرار دهید. به طور مثال لوازم مربوط به آشپزخانه را مجزا از لوازم اتاق خواب بسته بندی کنید و در مرحله بعد لوازم آشپزخانه را به دو دسته شکستنی‌ها و لوازم غیر شکستنی تفکیک کنید. لوازم شکستنی را در جعبه‌ای مجزا از بقیه لوازم بسته بندی کنید و روی تمام جعبه ها محتویات داخل آنها را به وسیله ماژیک یادداشت کنید. این کار باعث می‌شود که روز اسباب کشی سردرگم نشوید و بدانید که چه وسیله‌ای داخل جعبه گذاشته شده و چگونه باید جعبه را حمل کرد. اگر برای اسباب کشی به دنبال اتوبار تهران، اتوبار پاسداران، اتوبار سعادت آباد و... هستید، با ما تماس بگیرید.


نکات قبل از تماس با اتوبار تهران

یک هفته مانده به جابجایی مصرف مواد غذایی و غذاهایی را که زود فاسد می شوند و ماندگاری کمتری دارند، در الویت قرار دهید. اگر تصمیم دارید اشیایی را بفروشید یا دور بریزید، این کار را انجام دهید تا بیخود جلوی دست و پای شما را نگیرند.

اگر کف خانه جدیدتان با موکت پوشیده شده است، روی سطح موکت را پلاستیکی ضخیم و بزرگ پهن کنید تا به هنگام اسباب کشی و جابه جایی کثیف نشود. : به هنگام جمع کردن وسایل خود بر روی هر جعبه برچسب مربوطه را بچسبانید. از فرش‌ها و مبل‌های خود محافظت و نگهداری کنید تا مجبور نشوید هزینه اضافی برای شستشوی آنها بپردازید. می‌توانید فرش‌ها را در یک پارچه تمیز لوله کنید تا از آلودگی در امان بمانند. اگر برای اسباب کشی به دنبال اتوبار تهران، اتوبار پاسداران، اتوبار سعادت آباد و... هستید، با ما تماس بگیرید.


نکات بعد از تماس با اتوبار تهران

وسایل مورد نیاز برای بسته‌بندی: کارتن های مناسب جهت بسته بندی- تامین نایلن های حباب داربه منظورضربه گیری- رئه چسب وماژیک به منظور تفکیک ملزومات در زمان بازکردن اجناس

هر ساله با فرا رسیدن تابستان خانواده های زیادی به خانه جدید جابجا میشوند اما همیشه این جابجایی بزرگ ترین دغدغه زندگی آنها است. نوع چیدمان بار اسباب کشی از اهمیت زیادی برخوردار است پس باید به آن توجه ویژه ایی داشته باشیم .در اسباب کشی منزل باید ازکارتن های محکم وقابل اطمینان برای بسته بندی استفاده کرد وبارچین باید آن ها را به ترتیب سنگینی ونوع کارتن تا ارتفاع معین بچیندکه وسایل حساس شما اسیبی نبیند. دراثاث کشی چندقلم بار وجود دارد که ازنظر حمل آن اهمیت دارد و باکیفیت هستند، وسایل سنگین از قبیل گاوصندوق پیانو، تردمیل و... این وسایل برای جابه جایی نیازبه کارگرانی باتجربه و باسابقه دارد و همچنین قرار گرفتن آنها کنار هم در وسیله نقلیه مخصوص اسباب کشی بدون هرگونه پوششی، احتمال آسیب رسیدن به ظاهر وسایل را افزایش می دهد ما در اتوبار تهران، اتوبار پاسداران، اتوبار سعادت آباد و... این جابه جایی سالم وسایل با ارزش را تضمین می کنیم.


نکات بعد از حمل اثاثیه توسط اتوبار تهران

بعد از باز کردن هر جعبه در مقصد، کارتن خالی را در انبار نگهداری کنید تا در اسباب کشی بعدی بتوانید از آن مجددا استفاده کنید.

کلیه اسباب و اثاثیه خانه، حتی لوازمی که در محل قبلی همواره در جعبه های مخصوص بسته بندی بوده اند را باز کرده و پس از تمیز کردن و زدودن خاک و غبار و بازدید آنها به لحاظ وجود حشراتی مانند سوسک و غیره به طور مجدد بسته بندی کرده و به محل جدید حمل کنید. زیرا ممکن است در غیر این صورت، با همه تمهیداتی که برای مبارزه با حشرات در خانه جدید اندیشیده اید، حشرات و یا تخم آنها را از طریق وسایل به این محل منتقل کنید. بهتر است بعد از باز کردن جعبه، کارتن هر وسیله را در انبار خانه نگهداری کنید تا در مواقع لزوم بتوانید مجددا از آن استفاده کنید. می‌توانید برای صرفه جویی در فضای انبار، کارتن‌ها را از قسمت‌های برش خرده باز کنید و بر روی یکدیگر قرار دهید. نگهداری این کارتن‌ها مزیت دیگری نیز دارد. بعضی اوقات برچسب ضمانت نامه کالا بر روی جعبه مخصوصش درج شده است. اگر برای اسباب کشی به دنبال اتوبار تهران، اتوبار پاسداران، اتوبار سعادت آباد و... هستید، با ما تماس بگیرید.


پرسش و پاسخ: اگر سوالی در مورد باربری و اتوبار دارید اینجا کلیک کنید

باراست با کمال میل به سولات شما پاسخ می‌دهد

1نحوه بسته بندی لباس های بلند برای تحویل به اتوبار به چه صورتی می باشد؟

کارتن‌های بزرگ برای حمل لباس‌هایی که طول بلندی دارند مانند مانتوها مناسب هستند. برای اینکه لباس‌هایتان چروک نشوند می‌توانید آنها را به همان صورت که آویزان کرده‌اید از جای خود برداشته و درون کارتن‌هایی که به اندازه لباستان هستند قرار دهید.
با باراست تماس بگیرید. اتوبار تهران، اتوبار سعادت آباد، اتوبار پاسداران و...

2کارتن های چند لایه برای چه لوازمی ناسب هستند؟

برای لوازم سنگین وزن حتما از کارتن‌های چند لایه استفاده کنید. این نوع جعبه‌ها برای لوازم شکستنی و سنگین مانند سرویس آشپزخانه مفید هستند.
با باراست تماس بگیرید. اتوبار تهران، اتوبار سعادت آباد، اتوبار پاسداران و...

3نحوه بسته بندی پیانو برای تحویل به اتوبار چگونه است؟

تمام بدنه ساز را با پوشال‌های کاغذی بپوشانید تا ضد ضربه شود. سپس آن را درون جعبه مخصوص خود قرار دهید و بعد از آن دوباره درون جعبه بزرگتری که برای حمل بار تدارک دیده‌اید قرار دهید. در مورد سازهایی که سیم دارند مانند تار و یا گیتار، توصیه می‌کنیم که حتما سیم‌های آن را قبل از قرار دادن در جعبه شل کنید تا در طول مسیر آسیب نبینند بر روی جعبه‌ای که ساز درونش قرار دارد برچسب مخصوص شکستنی بچسبانید تا در هنگام حمل و نقل با احتیاط بیشتری حمل شود. همچنین بعد از بارگیری چرخ‌های آن را قفل کنید.
با باراست تماس بگیرید. اتوبار تهران، اتوبار سعادت آباد، اتوبار پاسداران و...

4برای تحویل یخچال به اتوبار تهران چه اقداماتی لازم است؟

بعد از خالی کردن درون یخچال نوبت به برداشتن قفسه‌های درون یخچال می‌رسد. تمام قفسه‌های یخچال را جدا کنید و هر کدام را جداگانه داخل حوله و یا پارچه نرم و ضخیمی بپیچید. با این کار آنها را در مقابل ضربه‌های احتمالی حفظ می‌کنید. اگر یخچال شما ساید بای ساید است قسمت یخ ساز را از درون یخچال جدا کنید و تمام یخ‌های تولید شده را از درون یخ ساز خالی کنید. همچنین مطمئن شوید که تصفیه کننده آب به شیر آب وصل نباشد. اگر یخچال شما برفک زده است بهتر است برفک آن را آب کنید. آب شدن برفک یخچال زمان‌بر است. پس بهتر است کمی زودتر نسبت به انجام این کار اقدام کنید.
با باراست تماس بگیرید. اتوبار تهران، اتوبار سعادت آباد، اتوبار پاسداران و...

5برای تحویل لباسشویی به اتوبار تهران چه اقداماتی لازم است؟

یک مرتبه ماشین لباسشویی را بدون هیچ لباسی در روشن کنید و اجازه دهید که فرایند شستشو به طور کامل بدون هیچ نوع مواد شوینده‌ای انجام شود. این کار به تمیز شدن مخزن دستگاه شما کمک می‌کند. بعد از اتمام فرایند شستشو در ماشین را به طور کامل باز کنید و اجازه دهید که جریان هوا داخل محفظه شود و آن را کاملا خشک کند. آب درون مخزن دستگاه را به طور کامل خالی کنید. شیر فلکه آب سرد و گرم را که در پشت ماشین قرار دارد در جهت عقربه‌های ساعت بچرخانید. این کار باعث تخلیه آب از مخزن دستگاه می‌شود.ماشین لباسشویی را در روز اسباب کشی به وسیله پوشال‌های کاغذی و یا فوم‌های ضربه‌گیر کاملا بپوشانید تا در هنگام حمل بار دچار خراشیدگی و ضربه نشود. برای حمل ماشین لباسشویی از چرخ‌های قرقره‌ای استفاده کنید تا راحت‌تر بتوانید آن را انتقال دهید.
با باراست تماس بگیرید. اتوبار تهران، اتوبار سعادت آباد، اتوبار پاسداران و...

6نکات مهم چینش وسایل در ماشین های اتوبار تهران؟

جعبه‌ها را تا سقف ماشین نچینید. همیشه طوری جعبه‌ها را جایگذاری کنید که بتوانید به آسانی آن‌ها را بردارید و انتقال دهید. همیشه مقداری فضای خالی در ماشین باقی بگذارید تا بتوانید به هنگام تخلیه بار به راحتی اسباب را جا‌به‌جا کنید.
به هنگام قرار دادن لوازم در ماشین اتوبار تهران به ترتیب قرار گیری آنها از بزرگ به کوچک توجه کنید. هیچ گاه جعبه‌های بزرگ را جلوی دست و پا قرار ندهید. چون در این صورت نمی‌توانید جعبه‌های کوچک را در قسمت عقب ماشین جاسازی کنید. به طور مثال لوازمی مانند یخچال و اجاق گاز را ابتدا در ماشین قرار دهید و سپس وسایل کوچکتر را بچینید.
با باراست تماس بگیرید. اتوبار تهران، اتوبار سعادت آباد، اتوبار پاسداران و...

7چه ابراری برای بسته بندی و تحویل وسایل به اتوبار تهران لازم است؟

مانند جعبه در اندازه های مختلف، چسب مخصوص کارتن، قیچی و کاتر، روزنامه و کاغذ را تهیه کنید.
با باراست تماس بگیرید. اتوبار تهران، اتوبار سعادت آباد، اتوبار پاسداران و...

8آیا پیش از اسباب کشی نیاز به هماهنگی با همسایه ها است؟

بله، بهتر است جهت رفاه حال همسایگان، آنها را از جا به جایی خود مطلع کنید و با نصب برگه ای بر روی دیوار و یا داخل آسانسور بابت سرو صدای احتمالی ناشی از انتقال ابزار از طریق پله ها و یا آسانسور از آنها عذرخواهی و از همکاری آنها تشکر کنید.
با باراست تماس بگیرید. اتوبار تهران، اتوبار سعادت آباد، اتوبار پاسداران و...